Најдобрите Dash камери од 2023 година: Зошто ви е потребна цртичка камера Rexing R4 4 за вашиот автомобил

Ако ја барате најдобрата цртичка камера за вашиот автомобил, можеби ќе бидете преоптоварени од бројот на опции достапни на пазарот. Цртеж камери, или камери на контролната табла, се уреди кои го снимаат погледот на патот и околината од шофершајбната на вашиот автомобил. Тие можат да обезбедат вредни докази во случај на несреќа, кражба, вандализам или измама во осигурувањето. Тие исто така можат да доловат незаборавни моменти од вашите патувања, живописни возења или средби со дивиот свет.

Blade Lawn Mower е првата интелигентна роботска косилка за трева во светот

Косилка за трева со сечило ECOFLOW https://devaland.com/go/eco-blade/

Косачот за трева ECOFLOW Blade е првата паметна роботска косилка за бришење трева во светот која може автоматски да го сече и мете вашиот тревник, што значи дека може да собира и отстранува лисја и други остатоци од вашата трева додека косите. Ова е единствена карактеристика што го издвојува од другите косилки.

бесплатна промоција на веб-страница SubmitX.com ASR пребарувач

Ние користиме колачиња за да ви овозможиме најдобро онлајн искуство. Со тоа што се согласувате, прифаќате употреба на колачиња во согласност со нашата политика за колачиња.

Close Popup